Bestyrelsen SCI DENMARK

Nedenstående bestyrelse blev valgt på den ordinære generalforsamling i The Kingdom of Denmark Chapter of Safari Club International, som blev afholdt på Ravnholdt Gods den 21. december 2020.

Carsten Kejlstrup Ottesen

President
carsten.ottesen@scidenmark.com
+45 4017 7322

Jacob Kamman

President Elect
jacob.kamman@scidenmark.com
+45 2681 9008

Mette Karin Petersen

Bestyrelsesmedlem og SoMe ansvarlig
mette.petersen@scidenmark.com
+45 6065 0963

Jonas Nørregaard

Bestyrelsesmedlem og Vice president
jonas.norregaard@scidenmark.com
+45 2628 5678

Mogens Andersen

Bestyrelsesmedlem og sekretær
mogens.andersen@scidenmark.com
+45 6122 8941

Henning Olsen

Bestyrelsesmedlem og kasserer
henning.olsen@scidenmark.com
+45 2163 6621

Jens Foldager

Revisor
jens.foldager@scidenmark.com
+45 4053 6963