Bestyrelsen SCI DENMARK

Nedenstående bestyrelse blev valgt på den ordinære generalforsamling i The Kingdom of Denmark Chapter of Safari Club International, som blev afholdt på Ravnholdt Gods den 21. december 2021.

Carsten Kejlstrup Ottesen

President
carsten.ottesen@scidenmark.com
+45 4017 7322

Jacob Kamman

Vice President
jacob.kamman@scidenmark.com
+45 2681 9008

Henning Olsen

Bestyrelsesmedlem og kasserer
henning.olsen@scidenmark.com
+45 2163 6621

Carsten Larsen

Bestyrelsesmedlem
carsten.larsen@scidenmark.com
+45 2066 4999

Rune Fich Weischer

Bestyrelsesmedlem
rune.fich.weischer@scidenmark.com
+45 5059 5119

Carl Hjort

Bestyrelsessuppleant
carl.hjort@scidenmark.com
+45 4051 3980

Simon Riis

Bestyrelsesmedlem og kommunikation
simon.riis@scidenmark.com
+45 2334 0003

Jens Foldager

Revisor
jfoldager@stofanet.dk
+45 4053 6963